Reklam ve Sponsorluk

Yayın hayatına başladığı 2016 yılından bu yana dijital pazarlama, sosyal medya, wordpressmobil uygulamalar, teknoloji ve internet konularında güncel, açıklayıcı ve bilgilendirici içerikler sunan BekirDereli.com, her geçen gün artan ziyaretçi sayısı, sürekli yükselen istatistikleri ve sık güncellenen içerikleriyle alanında prestijli bir blog olma yolunda ilerlemektedir.

Açıldığı günden bu yana 2 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilen BekirDereli.com, 2.5 milyondan fazla sayfa gösterimi almıştır.

BekirDereli.com, kullanıcı odaklı içeriğiyle Google aramalarında kendine üst sıralarda yer bulan, Sosyal Medya’da tanınırlığı olan güçlü bir platformdur. Aynı zamanda reklamverenler için de marka değerini destekleyen prestijli bir blogdur.

Eğer siz de BekirDereli.com ile büyümek istiyorsanız: reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için iletişim sayfamdan mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Modelleri

Tanıtım Yazısı

Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünü, hizmeti yada markayı BekirDereli.com ile kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Oluşturduğunuz veya tarafımca oluşturulan advertorial içeriğiniz anlaşılan süre boyunca blogumda yayınlanır ve sosyal medya hesaplarımdan paylaşılarak içeriğin daha fazla kişiye ulaşması sağlanır.

Banner Gösterimi

Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla daha geniş kitlelere ulaşan BekirDereli.com’a reklam vererek kullanıcıların markanızdan, kampanyalarınızdan ve servislerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. BekirDereli.com’da şu an için gösterimini yapabileceğiniz banner boyutları aşağıdaki gibidir.

  • 728*90 px Leaderboard Reklam Alanı
  • 300*250 px Sidebar Square Reklam Alanı
  • 300*600 px Sidebar Half Page Reklam Alanı

Davet Edebilirsiniz

Bekirdereli.com’u düzenlemiş olduğunuz etkinliklerinize ve sosyal sorumluluk projelerinize davet ederek ziyaretçilerimizi haberdar edebilirsiniz.

Eğer siz de BekirDereli.com ile büyümek istiyorsanız: reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için iletişim sayfamdan mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bekir Dereli WhatsApp Hattı: 0538 037 73 43