Magazin

Ali Ağaoğlu: Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar

BBC’nin çektiği bir röportaja konu olan emlak kralı Ali Ağaoğlu, röportajında “Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar” iddiasında bulunuyor.

 Ali Ağaoğlu: Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar
BBC, Türkiye’yle ilgili belgesel türünde iki bölümlük bir dizi yayınladı. Belgeselde, iş adamı Ali Ağaoğlu ile gerçekleştirilen röportaja da yer verildi. Ağaoğlu röportajda tartışma yaratacak ifadelere imza attı.

“BEN OLMASAM İNGİLTERE EKONOMİSİ BATAR”

Ali Ağaoğlu röportajında “Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar” iddiasında bulundu.

“DÜNYADA EN ÇOK ROLLS ROYCE’U OLANLARDAN BİRİYİM”

Ağaoğlu, “Dünyada en çok Rolls Royce’u olanlardan biriyim. Yanılmıyorsam 12 tane Rolls Royce’um, 10 tane de Bentley’im var” diyor.

“KRALİÇE TALİP OLDU ‘S… GİT’ DEDİM”

BBC ekibine yaşadığı yalıyı geziren Ağaoğlu, “Burada kimse yaşamıyor benden başka. Kiracılar vardı. 3 milyon dolar verip benim keyfime ortak olacaklardı, hepsini gönderdim” diye konuşuyor. “Zaten Boğaz’da 9-10 tane yalım var” diyen Ağaoğlu, “Bir kere Kuveyt Kraliçesi’ni burada misafir ettim. O talip oldu. ‘S… git’ dedim. Gitsin o b.klu Thames Nehri’nin kenarında yer alsın” ifadesini kullanıyor.

İki bölümden oluşan belgesel, BBC iPlay’den izlenebiliyor. Ancak, site sadece İngiltere’deki kullanıcılarına hizmet veriyor.

Kaynak : f5haber.com
Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yazar hakkında

Bekir Abiniz

#Fenomen, Eski Futbolcu, Yeni Oyuncu, E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Bekir Abiniz'den Haberler. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia

Yorum Yap